JUSMŠ"Ivan Goran Kovačić"

  • Povećaj veličinu teksta
  • Podrazumevana veličina teksta
  • Smanji veličinu teksta

Dodijela diplome "Luča"

El. pošta Štampa PDF

slika 26SPISAK UČENIKA NOSIOCA PRIZNANJA „LUČA“ šk.2015/2016. godine

„LUČA“ ZA ODLIČAN USPJEH IZ SVIH NASTAVNIH PREDMETA I PRIMJERNO VLADANJE U OSNOVNOJ I SREDNJOJ ŠKOLI:

  1. SARA GOLO
  2. NIKOLA SAMARDŽIĆ
  3. ANJA ŽIVKOVIĆ
  4. JOVANA SAVIĆ
  5. MARIJA ĆOSIĆ    
  6. TIJANA STEVOVIĆ

Pogledaj foto galeriju>>>

„LUČA“ ZA ODLIČAN OPŠTI USPJEH I PRIMJERNO VLADANJE U OSNOVNOJ I SREDNJOJ ŠKOLI :

1.ANĐELA KOVAČEVIĆ

2.TOMA GAVRIĆ

3.SONJA MENTOVIĆ

4.VERA SEKULIĆ

5.JANJA ELEZ

6.BOJANA PRAVILOVIĆ

7.JOVANA TATALOVIĆ

8.JELENA POPOVIĆ

9.IVANA SAVIĆ

10.INES ODALOVIĆ

11.IVANA GRKOVIĆ

12.ĐORĐE CUPARA

13.ANA MARKOVIĆ

14.SNEŽANA SPAIĆ

15.DANILO VAVIĆ

16.ANDRIJA RAŠOVIĆ

 

REZULTATI SA DRŽAVNOG I MEĐUNARODNOG TAKMIČENJA

školska 2015/2016.godina

 

DRŽAVNO TAKMIČENJE

 

I mjesto iz rukometa – učenice, u organizaciji Crnogorskog školskog sportskog saveza, mentor ekipe: Snežana Sućević

II mjesto u košarci – učenice, u organizaciji Crnogorskog školskog sportskog saveza, mentor ekipe: Jovica Gudeljević

III mjesto u malom fudbalu – muškarci, u organizaciji Crnogorskog školskog sportskog saveza, mentor ekipe: Željko Vujičić

II mjesto u košarci – muškarci, u organizaciji Ministarstva prosvjete i Unije srednjoškolaca, povodom proslave decenije obnove nezavisnosti Crne Gore, mentor ekipe: Jovica Gudeljević

 

Zlatna medalja iz kuvarstva, učenici ugostiteljske škole:

  1. Marko Porobić i
  2. Dragoslav Brajović

Mentor ekipe: Jagoš Rosić

 Zlatna medalja iz restoraterstva, učenici ugostiteljske škole:

  1. Nataša Đurišić i
  2. Jelena Pavlović

Mentori ekipe: Radomir Cimbaljević

 Najbolji likovni radovi, na konkursu za srednjoškolce, pod motom – Decenija nezavisnosti s ponosom slavimo:

 I mjesto Anna Moris

III mjesto Jana Vasiljević

Mentor: Ksandra Popović

 

MEĐUNARODNO TAKMIČENJE

MEĐUNARODNO TAKMIČENJE UGOSTITELJSKIH I TURISTIČKIH ŠKOLA JUGOISTOČNE EVROPE „GATUS 2015“

 Srebrna medalja, tehničari kulinarstva:

  1. 1.Milka Pešelj,
  2. 2.Marko Porobić i
  3. 3.Dragoslav Brajović

Mentor ekipe: Jagoš Rosić

Bronzana medalja, tehničari usluživanja:

  1. Sandra Lekić,
  2. Nataša Đurišić i
  3. Jelena Pavlović

Mentor ekipe : Orion Fulurija

 Srebrnu medalja, turistički tehničari:

  1. Teodora Pavlović,
  2. Dragana Vasiljević i
  3. Sofija Rakonjac

 OPŠTINSKO TAKMIČENJE IZ PRVE POMOĆI

 I mjesto iz prve pomoći osvojili učenici naše Škole, mentori ekipe: Ljiljana Vavić, Željko Vujičić i Alen Lalovac

Državno takmičenje će se održati u Budvi, 12.06.2016. godine.